Vaše zkušenosti

Zjistěte, jak naše služby hodnotí klienti, kteří si již zakoupili zájezd od RUDOLF REISEN.

Zobrazit odkazy na stránky hodnotící naše služby >>

Sdělte nám prosím své zkušenosti z dovolené, kterou jste si u nás zakoupili. Informace od vás nám pomáhají stále zlepšovat naše služby.


Dobrý den. 
S cestovní kanceláři Rudolf Reisen jsme procestovali Mexiko, Dominikánskou republiku, Thajsko apod. a vždy jsme byli nadmíru spokojeni. Všechny cesty na přaní nám zařídila paní Všetečková. Vždy jsme jenom nahlásili kam chceme letět, termín počet osob a obratem jsme obdrželi několik variant, dle typu hotelu. Musíme zkonstatovat, že ač jsme se snažili zajistit to samé třeba i u českých CK, vždy jsme přes Rudolf Reisen každy zájezd pořídili o cca 40% levněji !!!

Navíc servis od německých cestovních kanceláři je zajištěn na nesrovnatelné vyšší úrovni.Je to dáno logicky úrovni CK a množstvím "zaslaných" turistů. Navíc perličku z Thajska - den před odletem z Koh Samui si žena "přivodila" úraz o plážové lehátko - hotel okamžitě přistavil auto odvezl do super luxusní nemocnice kde ruku zrentgenovali zašili, vybavili potřebnými léky na cestu zpět do Evropy po "operaci" nemocnice přistavila limuzínu na odvoz do hotelu a VŠE zdarma protože VŠE zaplatil hotel - celou tuto anabázi jsme absolvovali v plavkách bez dokladu /pouze hotel zajistil kopie našich pasu/. Chtěl bych vidět jestli by takovýto servis zajistil hotel stejně kdyby se jednalo o českou CK. Jedině negativním jsou odlety z německých letišť /parkování zdarma případně. Za méně než na Ruzyni/ a cesta tam a zpět. Pred 14 dny jsme si "odskocili" přes CK RR do Řecka na 5 dní z Mnichova za 400 € na osobu, ubytování a snídaně, což u našich CK nepořídíte Takže ještě jednou vřele doporučujeme všem a zaměstnancům CK RR děkujeme.

Srpen 2012, Marian a Jana


Dobrý den, jsem Vaší dlouholetou klientkou a v budoucnu na tom nehodlám absolutně nic měnit. S CK Rudolf Reisen jsem navštívila Kambodžu, Malajsii, Indonésii (Borneo, Bali), Mauritius, Seychelly a několikrát Thajsko. Všechny mé dovolené byly díky spolehlivosti a korektnosti Vaší cestovní kanceláře bezproblémové. Ta poslední však byla naprosto úžasná a nezapomunutelná, k čemuž nemalou měrou přispěla paní Zajíčková z jablonecké pobočky.

V loňském roce nám tzv. "na míru" a přesně dle našich přání a představ zrealizovala dovolenou v Thajsku a Kambodži, za což bych jí chtěla títmo srdečně a upřímně poděkovat, byť se značným časovým zpožděním. Děkuji za její ochotu, obětavost, trpělivost a čas, který nám věnovala, za její cenné zkušenosti a doporučení a především za její profesionální a vždy laskavý přístup. Snažila se nám splnit všechny naše požadavky, což se jí nakonec podařilo dokonale. Troufám si tvrdit, že kdyby měly všechny cestovní kanceláře takové zaměstance, nebude žádných nespokojených klientů! Děkuji a přeji Vaší CK mnoho stejně spokojených klientů.

S pozdravem z Mladé Boleslavi, Lenka Myšková


Dobrý den,
v neděli jsme se vrátili z dovolené v Thajsku, kterou jste nám zprostředkovala a chtěli bychom Vám tímto poděkovat. Tuto dovolenou jsme vpodstatě chytili na tu nejposlednější chvíli, nebyla již místa v letadle s našimi oblíbenými společnostmi a díky Vaší ochotě a spolupráci jsme nakonec jeli. Cestujeme poměrně hodně, ale toto byla bez nadsázky asi zatím naše nejhezčí dovolená. Thajsko je nádherné a lidé v něm také. Hotel Cape Panwa byl luxusní a všem, kteří touží po klidné dovolené ho můžeme jen doporučit. 99% hostů Britové, žádní Rusové apod., Němců velmi málo. Češi jme tam byli jediní, mnozí místní ani nevěděli, kde Česko leží, tak snad jsme zanechali důstojnou stopu pro naše následníky. Klientela většinou v důchodovém věku, ale nám to nevadí. Měli jsme možnost navštívit i jiné hotely na západním pobřeží Phuketu, kde je prý ten pravý "nightlife" a jen jsme se ujistili, že my jsme si vybrali správně. Tam to bylo hodně masové, lehátko na lehátku, všude spousta Rusů, nápisy v ruštině apod., tak to my opravdu nehledáme. Hotel Cape Panwa byl 4 hvězdičkový, ale myslím, že by se za 5 hvězd vůběc nemusel stydět (srovnávám nyní s Egyptem a Řeckem, kde jsme v těchto hotelech bydleli a proti tomuto to byl jen slabý odvar), pokoje obrovské, na balkoně vířivka apod., zkrátka veliká spokojenost, výborné snídaně. U bazénů a moře žádná hlasitá hudba, žádní otravní animátoři, všude jen klid, šum moře a zvuk tropů, prostě ráj.

Dále bychom rádi pochválili a poděkovali německé CK Schauinsland, se kterou jsme cestovali. Perfektní organizace celého zájezdu a to za slušnou cenu. Vše plynule navazovalo, při příjezdu jsme v Bangkoku nespali, ještě v noci jsme letěli na Phuket. Cestou zpět jsme z hotelu jeli již odpoledne s tím, že v Bangkoku budeme spát (stopover). Bylo nám to malinko líto, že budeme ochuzení o jeden den u moře, ale nakonec jsme vůbec nelitovali. Díky tomu, že jsme letěli brzy odpoledně, byli jsme v hlavním městě již v 16. hod. a měli jsme celý večer a část odpoledne na prohlídku města. Pro nás nepřenosný zážitek, naprosto úžasné. Najali jsme si tuk tuky a místní kluci nás vozili celý večer, i královský palác jsme ještě viděli a výborné jídlo povečeřeli. Všude na nás čekali a pak zas vezli dále a to vše za pár drobných. Hotel, ve kterém jsme spali byl také 4 hvězd., moc hezký, 31 pater, takže zase zážitek vidět noční Bangkok z takové výšky. 
Během našeho pobytu jsme jeli na 3 výlety, vše nádhera, delegáti milí a příjemní, vše Thajci, hovořili perfektně německy a trochu anglicky, takže dorozumět se nebyl problém. Thajsko nás nadchlo a i když není naším zvykem jezdit do jedné země 2x, sem se určitě ještě chceme vrátit.
 
Ještě jednou mnohokrát děkujeme Vám i CK Schauinsland za zprostředkování krásné dovolené a už plánujeme, kam za teplem na podzim :-)) Až si vybereme, určitě se na Vás zase obrátíme.

duben 2012,Jana a Radek Kučerovi, Tábor


Dobrý den, koncem února jsme prostřednictvím Rudolf Reisen zakoupili last minute na Fuerteventuru do hotelu Primasol Golden Beach. Zprostředkování zájezdu bylo velmi rychlé a profesionální, vše jsme vyřídili pohodlně z domova. Zájezd proběhl naprosto bez problémů, proto mohu tuto CK vřele doporučit. Velmi rádi opět využijeme jejich dalších služeb.

březen 2012, Michaela Drégrová


Dobrý den, ráda bych vyjádřila naše poděkování za příjemně strávenou dovolenou. V lednu jsme prostřednictvím Rudolf Reisen (pořadatel Schauinsland-Reisen) cestovali do Dominikánské republiky, Hotel Barceló Dominican Beach v Punta Caně. Let jsme absolvovali z Mnichova, byl sice dlouhý, ale díky profesionalitě personálu velmi příjemný. Následoval dobře zorganizovaný transfer do Punta Cany, ubytování v hotelu a úžasný týden nádherného lenošení a užívání si krásného počasí a nádherného moře.

Servis v hotelu, vybavenost celého komplexu, doprovodný program a v neposlední řadě i stravování neměly nejmenší chybu, nebylo co vytknout. Ostatně výborná úroveň hotelů španělského řetězce Barceló je tím i známá. Služby delegáta naprosto dostačující, včasné informace o zpátečním transferu a široká nabídka vodních sportů, výletů atd. Jako celý pobyt, tak i zpáteční cesta proběhla bez jakýchkoliv komplikací. My i naši kamarádi jsme si dovolenou moc užili a příště se na vás rádi s důvěrou obrátíme. Děkujeme za příjemné jednání ve vaší kanceláři v Praze a těšíme se na další setkání. 

leden 2012, Romana a Milan Nechybovi

Sestavíme vám zájezd na míru

Napište nám Vaše požadavky a my Vám sestavíme zájezd na míru.

Super Last Minute

Samui.pdf

Průvodce destinacemi

Na zadanou e-mailovou adresu Vám bude každý týden zasílána aktuální nabídka last minute zájezdů.
Hotely Letenky Plavba lodí Ubytování Exotické zájezdy