Facebook Úvod    Czech Deutsch Polsky Google translate: English Român Français Русский Hrvatski Magyar Italiano Nederlandse Español
ZELENÁ LINKA: 800 100 567

Výhody exotické dovolené s německou CK

Jsme specialisté na zprostředkování zájezdů od renomovaných německých cestovních kanceláří pro český trh. V rámci České republiky patříme se svou více než dvacetiletou praxí a více než 250 000 spokojenými zákazníky k nejzkušenějším v oboru. Důvodů, proč se rozhodnout při volbě dovolené právě pro cestování s německou CK, je několik:

Cestování s německou cestovní kanceláří je levnější

Čím to, že jsou německé CK levnější a českému zákazníkovi tak ušetří nemalé finanční náklady? Vysvětlení je jednoduché: německý trh je neporovnatelně širší než ten náš a více obyvatel rovná se logicky více klientů. Německé cestovky objednávají v tisícovkách destinací po celém světě mnohem více lůžek, pracují s větším objemem, a dostávají proto příznivější ceny. Odeberou proti úzkému českému trhu nesrovnatelně více letenek a bezpočet dalších služeb a mohou si tak dle zákonů trhu diktovat mnohem lepší ceny. Úspora několika tisíců korun je potom zřejmá.

Vyšší kvalita služeb

Není tajemstvím, že k Němcům se poskytovatelé služeb po celém světě chovají mnohem pozorněji, vstřícněji až úslužněji. Ano, jsou to velmi vážení zákazníci. Ostatně nároční němečtí klienti respekt vyžadují. Pokud nedostanou odpovídající servis a necítí odezvu, nemají důvod se vracet. Příště prostě nepřijedou, což je z hlediska jejich významu v cestovním ruchu pro každého hoteliéra bolestná ztráta. S německou cestovkou se všude po světě klienti cítí jako v bavlnce a je s nimi zacházeno s odpovídající úctou a péčí.

Zájezdy s německou CK přinášejí vítanou anonymitu a pohodlí

Není pravděpodobné, že se v jednom zájezdu potkají dva Češi či dvě české rodiny. Pro náročného klienta, který si chce odpočinout a necítí potřebu poslouchat na Bali či v Malajsii češtinu u snídaně, celý den na pláži a ještě večer v baru, je to vítané a nezanedbatelné plus.

Cestování s německými CK přináší jen dva základní rozdíly oproti cestování s tuzemskými kancelářemi. Tím nejpodstatnějším je nutnost přepravit se do místa odletu po vlastní ose. Nejčastěji se jedná o velká mezinárodní letiště v Berlíně, Mnichově nebo Frankfurtu, do kterých je to automobilem jen pouhých pár hodin pohodlnou jízdou po dálnici. Není pak už problém si na dobu zájezdu zaplatit stání na některém z přilehlých hlídaných parkovišť a o váš vůz tak bude postaráno, aniž byste si museli během dovolené dělat starosti o jeho bezpečnost. Krom toho můžete samozřejmě využít i autobusových nebo vlakových spojů. Finančně vás to vyjde díky částce ušetřené na samotném zájezdu stále velmi výhodně.

Pokud byste však měli problém s přepravou do místa odletu, Rudolf Reisen vám může zprostředkovat zájezd s německou cestovkou již i s odletem z Prahy! Musíte pak pouze počítat s omezenější nabídkou při výběru cílových destinací.

Druhou odlišností oproti cestování s českými agenturami je pak nutnost znalosti alespoň pár běžných frází v německém či anglickém jazyce, abyste se na místě zájezdu s delegátem mohli domluvit na základních záležitostech spojených s pobytem a mohli si tak do sytosti vychutnat výhody a luxus, které vám tento způsob cestování přináší.

Sestavíme vám zájezd na míru

Napište nám Vaše požadavky a my Vám sestavíme zájezd na míru.

Super Last Minute

Samui.pdf

Průvodce destinacemi

Na zadanou e-mailovou adresu Vám bude každý týden zasílána aktuální nabídka last minute zájezdů.
Hotely Letenky Plavba lodí Ubytování Exotické zájezdy